تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
قوانین مربوط به مدیران ناظران وکاربران آخرین چت
 
قوانین مدیران وناظران وکاربران آخرین چت
www.akharinchat.ir-
شنبه 23 دی 1396 :: 8:24 ::  نويسنده : ::  تعداد بازدید : 194

نکته مهم برای همه : کاربران گرامی اگر عکس یا نوشته مبتذل وخلاف قوانین اسلامی در پروفایل کسی مشاهده کردید از طریق ارتباط با مدیریت یا تماس با نام کاربری شخص را به ما گزارش دهید تا درجه وامتیازش گرفته شود وعضویتش حذف گردد ( یا به مدیران حاضر در روم گزارش دهید)

امکان ویرایش پروفایل برای درجات کاربر ویژه به بالا فعال می باشد یعنی باید 2000 امتیاز کسب نمایید تا بتوانید پروفایل خود را ویرایش کنید.


مربوط به مدیران :


1. در صورتی که کاربری به اخطار شما توجع نکرد کاربر مورد نظر را اخراج کنید.2. لطفا از امکانات مدیریت سو استفاده نکنید.


3. مدیرانی که پنل کامل دارن حق ندارن به کسی امتیاز الکی بدهند( به هیچ وجه نباید حق دیگران خورده بشه). در صورت مشاهده طبق قوانین برخورد خواهد شد.
مربوط به معاون ارشد و معاون و ناظران :با سلام و خسته نباشید به ناظرای گل که در سخت ترین شرایط به پیشرفت چت روم کمک میکنند.

اینجا یه سری نکات و تذکراتی هست که لازم هست بدونید پس خواهشا برای پیشرفت بیشتر روم به نکات زیر توجه کنید.

نکات مربوط به ناظران:

1. ناظرای عزیز دقت کنید به هیچ عنوان در عمومی با ناظر دیگه بحث نکنید در صورت روئیت چنین مسئله ای برای اولین بار با شما به شدت برخورد خواهد شد و در صورت تکرار عذر شمارا خواهان می باشیم.

2. هیچ ناظری حق ندارد به کار ناظر دیگه دخالت کند و هر ناظر اختیار کار خودش را دارد و فقط مسئول جواب دادن به مدیر می باشد نه ناظر دیگه.

3. برای پیشرفت روم بهتر است با یکدیگر ارتباط قوی و صمیمی داشته باشید وحتما آیدی های همدیگر را داشته باشید و ساعت های نظارت خود را با یکدیگر در میان بذارید.

4. هیچ وقت روم را بدون ناظر رها نکنید و کمی صبر کنید تا ناظر هم شیفت یا شیفت بعد شما وارد روم شود و شما خارج شوید و در صورت نیامدن ناظر بعدی با مدیریت هماهنگ کنید و بعد از روم خارج شوید.

5. ناظرین نباید از موقعیت خود سوء استفاده کنند و اقدام به تهدید کاربران نمایند.

6. اینکه کاربری شکایت کند که کسی در خصوصی وی حرفهای زننده میزند دراینصورت از کاربر بخواهید خصوصی خود را مسدود کند.

7. برای اخراج یک کاربر در مرحله اول باید هشدار داد ، چنانچه کاربر متخلف توجه نکند اخراج شود.

8. ناظرای عزیز دقت داشته باشید که داشتن ستاره به این معنا نیست که شما نسبت به کاربرا قدرت دارید چون مدیریت برای معرفت شما نسبت به روم به شما ستاره داده نه به خاطر قدرتتون پس با کاربرا از روی مرام و معرفت برخورد کنید نه قدرت.

9. تمامی شما برای روم زحمت کشیدید و هیچ شکی در آن نیست اما این دلیل نمیشه همیشه ناظر بمونید ناظر موندن شما بستگی به همکاری خودتون با مدیریت دارد ... هیچ کدوم از ما مدیرا دوست نداریم ناظری را از نظارت برداریم چون نه تنها به پیشرفت روم کمک نمیکند بلکه ممکن است به روم ضربه بزند.

10. تا میتوانید با کاربرا گرم بگیرید و از همه ی آنها پذیرایی کنید و بین کاربرای قدیمی و کاربر تازه وارد فرق نگذارید چون کاربر جدید که وارد روم میشود با مشاهده ی استقبال و پذیرایی شما عزیزان ماندگار خواهد شد.

11. ضمن استقبال و خوش آمدگویی به کاربران در صورت مهمان بودن کاربر به او پیشنهاد عضویت دهید.

12. توجه داشته باشید اگر کاربری خصوصی شما اومد میتونید جوابشو بدید ولی تا جایی که امکان داره خودتون با ستاره خصوصی کاربران نروید.

13. توجه داشته باشید با نام نظارت خودتون توی چت روم دیگه ای نروید در صورت روئیت چنین مسئله ای بار اول تذکر و بار دوم عذر ناظر را خواهان میباشیم.

14. ناظرای عزیز سر ساعتای خودتون در روم حضور پیدا کنید اگر ساعت شما تعیین نشده و یا میخواهید تغییر دهید با مدیریت مشورت کنید تا ساعات حضورشما در روم تعیین شود که ناظرای دیگه از ساعت شما مطلع باشند.

15. ناظرای عزیز دقت کنید در صورت غیبت ناگهانی و غیر موجه مدیرت تا حد اکثر یک هفته منتظر شما خواهد بود در غیر این صورت عذر شمارا خواهان میباشیم.

16. لیست آنلاین ها رو همیشه چک کنید اسم هایی مثل : فروش فیلتر شکن یا اسم های زشت و مبتذل و خلاف قوانین اسلامی و سیاسی و ... سریعا اخراج کنید.


17 . بحث های سیاسی یا خلاف قوانین اسلامی کاملا ممنوع میباشد. اینگونه افراد را سریعا اخراج کنید.

18. اول از همه توجه داشته باشید تا جایی که امکان داره از اخراج کردن بی دلبل بپرهیزید.اخراج های هر ناظر در سیستم مدیریت ثبت خواهد شد پس هر ناظر یه لیست جداگانه مخصوص اخراج های خودش دارد پس تا جایی که امکانش هست از اخراج کردن بی دلیل والکی بپرهیزید.

19. زمانی که به روم حمله میشود و فردی با نام کاربری کاربرای روم وارد میشود این هدف را دنبال دارد که کاربرای ما اخراج شوند پس اون لحظه اگر نتوانستید فرد را اخراج کنید کاری به کاربرای خودمان نداشته باشید بارها دیده شده که اسم کاربری مثلا ناصر داخل روم هست و یکی با اسم این کاربر وارد روم میشود مثلا با ناصــر وارد میشود و فحش میده و فرار میکنه و ناظر که نتوانسته او را اخراج کند به ناصر شک میکند و اورا اخراج میکند....خواهشا در این مورد خیلی دقت کنید چون کاربرایی که الکی اخراج میشوند احتمال اینکه دیگه روم نیان خیلی زیاده.

20. اسم های مبتذل که وارد روم میشوند اول در خصوصی کاربر تذکر دهید و به او بگویید با اسم دیگر وارد شود و اسمش مناسب نیست (توی عمومی نگویید متوجه نمیشود) فقط تو خصوصی کاربر ... اگر توجه نکرد اخراج بی زمان یا همون اخراج درجا.

21. فحش دادن در عمومی + شماره دادن در عمومی + شکلک بیش از حد دادن(تکرار و کپی بیشتر از 5 تا) + کپی کردن متن های طولانی پشت سر هم = اول توی عمومی به کاربر تذکر داده و در صورت تکرار کاربر نام برده را خفه یا اخراج کنید

22 . ناظر حق ندارد هنگامی که در اتاق اصلی ناظر دیگری نباشد، به اتاقهای پایین رجوع کند چنانچه این مورد مشاهده شود در صلاحیت ناظر مذبور تامل خواهد شد ( نباید اتاق اصلی بی ناظر باشد ) .

23. ناظرین نباید در کار یکدیگر دخالت کنند چنانچه مشکلی با ناظر دیگر داشته باشند باید به مدیریت گزارش داده و موضوع را مطرح نمایند.

24. ناظرای عزیز دقت کنید به هیچ عنوان در عمومی با ناظر دیگه بحث نکنید در صورت روئیت چنین مسئله ای برای اولین بار با شما به شدت برخورد خواهد شد و در صورت تکرار عذر شمارا خواهان می باشیم.

25. هیچ ناظری حق ندارد به کار ناظر دیگه دخالت کند و هر ناظر اختیار کار خودش را دارد و فقط مسئول جواب دادن به مدیر می باشد نه ناظر دیگه.


پیوندهای روزانه
آمار
  • افراد آنلاین : 1
  • بازدید امروز : 8
  • بازدید دیروز : 0
  • بازدید این هفته : 9
  • بازدید این ماه : 9
  • بازدید امسال : 158
  • بازدید کل : 158
  • تعداد پست ها : 2
  • تعداد نظرات : 1


 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک | قدرت : LINEBLOG.COM